Studio A 600 M De La Plage

  • 19 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Studio A 600 M De La Plage Cannes van 19 m² heeft een eersteklas ligging en biedt uitzicht op de tuin binnen 25 minuten wandelen vanaf de Marché Forville. Dit appartement omvat voldoende ruimte voor het ontvangen van 5 personen in 1 slaapkamer.

Het appartement heeft een apart toilet en een douche voor uw comfort. Er zijn ook badlakens.

Deze accommodatie biedt een complete keuken met een koelkast en een oven voor uw gemak.

Het 1-badkamer appartement biedt accommodatie in de wijk Pointe Croisette, op 3 km afstand van Fort Royal Sainte-Marguerite Island. Studio A 600 M De La Plage is in de buurt van Saint George's church en biedt een gemakkelijke wandeling van 25 minuten naar het centrum van Cannes. Les Tourelles bushalte is op slechts 10-minuten wandelafstand van de accommodatie.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Studio A 600 M De La Plage Cannes
Charmant Studio
Mobiele prijsaanbieding

Charmant Studio

73 m van de accommodatie
USD 85 USD 77
per nacht
Appartement Elegant Avec Climatisation - Cannes Centre
Mobiele prijsaanbieding

Appartement Elegant Avec Climatisation - Cannes Centre

7.3
Goed 5 beoordelingen
99 m van de accommodatie
Les Dauphins
Mobiele prijsaanbieding

Les Dauphins

129 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Nice Côte d'Azur
    25 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Keukengerei

    In de kamers

    • Zithoek
    • Kleedruimte

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 12:00 tot 13:00
    Uitchecken: van 12:00 tot 13:00
    Licentienummer3036885210457C
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Studio A 600 M De La Plage gelegen?
      Studio A 600 M De La Plage is in de wijk Pointe Croisette gesitueerd, binnen 25 minuten lopen van de Marché Forville.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Studio A 600 M De La Plage?
      Populaire plekken in de buurt van Studio A 600 M De La Plage zijn onder andere Fort Royal Sainte-Marguerite Island, de Marché Forville, Gotha Club.
    • Hoeveel kost het om bij Studio A 600 M De La Plage te verblijven?
      Een overnachting in Studio A 600 M De La Plage kost €123.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere La guerete en Brasserie Le Californie restaurants, gelegen op ongeveer 7 minuten lopen.
    • Is er een keuken in Studio A 600 M De La Plage?
      Bij Studio A 600 M De La Plage kunnen gasten gebruik maken van een kitchenette uitgerust met een koelkast, een oven en keukengerei.
    • Wat is de afmeting van het appartement?
      Het appartement meet 19 m².
    • Is er een wasmachine in Studio A 600 M De La Plage beschikbaar?
      Ja, er is een wasmachine bij Studio A 600 M De La Plage.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Nice Côte d'Azur
    25 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Studio A 600 M De La Plage Cannes

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten